-

سامانه ثبت‌نام آزمون تبديل وضعيت كاركنان قراردادي شهرداري‌هاي استان اصفهانبرنامه زمان‌بندي آزمون : 
1. ثبت نام آزمون : متعاقبا بر روي سامانه اعلام خواهد شد.
2. دريافت كارت ورود به جلسه : متعاقبا بر روي سامانه اعلام خواهد شد.
3. برگزاري آزمون : محل و زمان برگزاري آزمون بر روي كارت ورود به جلسه درج خواهد گرديد.

تذكرات بسيار مهم:
1-در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام درخصوص ثبت نام در اين سامانه به كارشناس اموراداري  شهرداري خود مراجعه فرماييد.زمان آزمون متعاقباً از طريق همين سامانه اطلاع رساني خواهدشد. ضمناً از برقراري هرگونه تماس با استانداري اصفهان خودداري نماييد.درصورت بروز هرگونه مشكل فني ، با مسئول سامانه به آدرس esfazmoon@chmail.ir در ارتباط باشيد.
2-چنانچه در هر مرحله از مراحل ثبت نام محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده يا فاقد شرايط مندرج در آگهي باشد از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شد و مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي بر عهده داوطلب خواهد بود .
3-با توجه به بخشنامه شماره 19274 مورخ 94/02/20 و الگوي اساسنامه سازمان هاي وابسته به شهرداري ها ابلاغي وزير محترم كشور ، چنانچه اساسنامه سازمان هاي وابسته مطابق الگوي جديد تطبيق داده نشده باشند، فرايند آزمون كاركنان قراردادي شاغل در سازمان هاي وابسته به شهرداري ها با مشكل مواجه خواهد شد.
4- هزینه شرکت در ازمون، مبلغ 495000 ریال می باشد که در زمان پرینت کارت ورود به جلسه آزمون، از  طریق درگاه اینترنتی و به صورت آنلاین اخذ خواهد شد.

توجه ويژه : 
- هرگونه اطلاعات و اخبار مرتبط با آزمون از طريق همين سايت يا پرتال استانداري اصفهان به آدرس www.ostan-es.ir اعلام مي‌گردد.
- در صورت بروز هرگونه مشكل فني در هنگام كار كردن با وب‌سايت، لطفاً صرفاً از طريق ايميل esfazmoon@chmail.ir اقدام نموده(همراه با مشخصات فردی، کد ملی و شماره تلفن همراه)؛ در اين صورت حداكثر تا 24 ساعت بعد، از طريق همان ايميلي كه مطلب خود را ارسال نموده‌ايد، جواب خود را دريافت خواهيد نمود.جاوا اسکريپت در مرورگر شما غيرفعال مي‌باشد، لطفا آن را فعال نماييد يا از مرورگر ديگري استفاده كنيد